http://kuras2018.cz/

Voucher ceske drahy

mshokej/zpravy//353965--zive-napravi-si-finove-reputaci-proti-slovinsku

knihy dobrovsky most

letak albert od 24.10.

český rozhlas nabídky práce

zspl hostomice bakalari

ordinace v růžové zahradě 2 - 724

prostřeno 15.6

storno jízdenka české dráhy

ceska posta near me

česká televize sport

České dráhy

How to use a voucher? You can use a voucher to pay for any purchase at a ticket counter or in the ČD eShop. When using a voucher in the ČD eShop, in the last step of your purchase enter the voucher’s 12-digit alphanumeric code into the field “I have a discount code or voucher”.

České dráhy - Wikipedia

Například za 50 bodů bude možné získat voucher na zlevněný vstup do Království železnic za 30 Kč, za 100 bodů voucher na 90 % slevu při vstupu do Železničního muzea v Lužné u Rakovníka, za 500 bodů bude možné získat 90 % slevu na celostátní skupinovou víkendovou jízdenku, která je platná pro 2 dospělé osoby a až

Credits and vouchers | České dráhy

České dráhy není potřeba představovat. Rádi bychom vás upozornili na to, že i u Českých drah můžete občas získat zajímavou slevu nebo dárek zdarma při koupi jízdenky. Čas od času se objeví také voucher či slevový kód, avšak žádný z nich není nabízen po delší dobu. Jedna se většinou o limitované nabídky.

Czech Railway Tickets Discount Code 2019 - DealsCove

Voucher můžete využít pro úhradu nákupu pouze u pokladní přepážky nebo v e-shopu Českých drah (nikoliv ve vlaku). Při použití u pokladní přepážky nejprve pokladní informujte, že budete platit voucherem, a předejte jí (nadiktujte) 12místný kód voucheru.

České dráhy, a. s. | I v letošní sezóně nabízejí České

listopad 2019 - Stáhněte si nejnovější České dráhy kupony a slevové kódy z www.vouchercloud.cz. Ušetřete peníze s České dráhy nejnovějšími slevovými kupony a promočními kódy.

České dráhy slevy, poukazy a slevový kód kupony

Jednorázová jízdenka Pro jednu cestu tam, zpáteční nebo samostatná místenka Časové jízdenky Pro celodenní nebo pravidelné cestování po ČR Nostalgické vlaky Jízdenky pro zvláštní historické vlaky ČD Jízdenky pro skupiny Skupinové slevy a objednávky pro společné cestování In Karta Nákup In Karty a slevových aplikací Věrnostní program Body za každý nákup v e

České dráhy → nejlepší slevy pro říjen 2019 | SlevovéKódy.cz

Vyberte si co potřebujete z 211 aktuálních inzerátů v kategorii Vouchery, kupóny, poukázky. Nebo zadejte inzerát zdarma a rychle prodejte nepoužívané zboží na největším internetovém bazaru.

České dráhy - Home | Facebook

Přes. Přes. + Přes Prohodit Odkud/Kam Odjezd Příjezd. Vyberte

Nabídka voucherů, kupónů, poukazů a poukázek - Sbazar.cz

Total 4 active czechrailwaytickets.com Promotion Codes & Deals are listed and the latest one is updated on October 05, 2019; 0 coupons and 4 deals which offer up to 20% Off , Free Shipping and extra discount, make sure to use one of them when youre shopping for czechrailwaytickets.com; Dealscove promise youll get the best price on products you want.

Slevové kupony zdarma | Kuponový portál NIZSICENA.CZ

Kód zadejte v eShopu ČD do pole „Uplatnit slevový kód, voucher nebo věrnostní body“. Pravidla čerpání. Slevu lze čerpat 4x po dobu platnosti nabídky. Sleva platí pouze na cesty v sobotu nebo v neděli! Platnost kódu. Slevový kód má platnost 7 kalendářních dní, nejpozději však 2. 4. 2017.

Gift voucher | České dráhy

voucher ceske drahy
Tiskové zprávy I v letošní sezóně nabízejí České dráhy vouchery ČD Yetti na Lipně a ve Skiareálu Kubova Huť. 13.2.2015 - 13:32. Také v letošní lyžařské sezóně mají cestující Českých drah možnost využít zvýhodněný nákup skipasu ve Skiareálu Lipno a ve Skiareálu Kubova Huť.

Až 50% sleva na Celodenní jízdenku ČD | O2 Výhody

voucher ceske drahy
1 Traťové jízdenky pro pravidelné cesty mezi dvěma stanicemi. Při pravidelném dojíždění vlakem Českých drah do zaměstnání či do školy je vhodné zakoupení traťové jízdenky. Ta je platná také o víkendech a opravňuje majitele k neomezenému počtu jízd i na části trati.