http://kuras2018.cz/

Radiozurnal dopravni info

vlakove spojeni ceske drahy

pravidla soutěže prostřeno

senec počasí

share it slunečnice

him preklad

česká pošta most brigáda

dracik volant na kocarek

spici ovecky decko

převody jednotek vysvětlení

praded predpoved pocasi

Dopravní info | Aktuální situace na silnicích radiozurnal dopravni info

Aktuální dopravní informace z celé republiky, přehled uzavírek, dopravní situace v Praze a situace na hraničních přechodech.


Zprávy - Aktuálně.cz

Novinky a info. Lidé z PIDu: Dva tisíce autobusů, tři železniční dopravci a sedm lodních linek. Práce dispečerů si vyžaduje 24hodinovou pozornost. Oldřich Kadavý byl jedním z prvních dispečerů v PIDu a dnešní Koordinační dispečink PID dokonce spoluzakládal.


Dopravní informační centrum

The page you are currently viewing can be e-mailed to your friends. The address shown below contains the current view / map detail, displayed layers and, if applicable, the route selected in the map. If you are currently viewing a specific information page from the left panel, the link will be sent to that page.


Hlavní stránka | Current traffic information radiozurnal dopravni info

Zadejte požadovanou trasu. Kliknutím na špendlík můžete položit bod přímo do mapy.


Český rozhlas Radiožurnál - PŘEHRÁT | radia.cz radiozurnal dopravni info

Přehrávač stanice Český rozhlas Radiožurnál (zpravodajství a publicistika)


Dálnice D1 - dopravní informace aktuálně | DD.cz Dálniční radiozurnal dopravni info

Plánovaná odstávka. 29. 6. 16. Termín odstávky: 30.6.2016 21:00 hod. Předpokládaná doba odstávky je 4h. Spuštění nové verze webu. 13. 11.


Rozhlasové vysílání | Current traffic information radiozurnal dopravni info

Automotodrom Brno a Český rozhlas – Radiožurnál už potřetí společně nabídnou v průběhu závodního víkendu Grand Prix České republiky 2014 od 15. do 17. srpna posílené dopravní zpravodajství Zelené vlny. To má pomoci nejen motoristům mířícím na motocyklové závody, ale všem, kterých se může hustý provoz spojený s Grand Prix dotknout.


Úvodní stránka | Pražská integrovaná doprava

Třídit podle Typ události


Zelená Vlna - Český rozhlas

Přehled rádií, která vysílají dopravní informace (přehled bude postupně doplňován a upřesňován). CELOPLOŠNÉ Český rozhlas 1 Radiožurnál. Vysílání dopravních informací – všední dny v čase od 5.30-9.00 Zelená vlna ČRo každou čtvrthodinu, zbytek dne až do 19.30 a o víkendu od 8.30 – 19.30 každých 30 minut (po zprávách v celou a půl)


Dopravní informace

Praha | 7:04. Ceny jatečných prasat jsou nejvyšší za posledních 11 let. V obchodech zdražuje vepřové maso i uzeniny . Vepřová kýta stála na začátku letošního roku průměrně 124 korun za kilo, v září už za ni zákazníci zaplatili téměř o 10 korun víc.


Dopravní informace

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a …


Sport | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Dopravní podnik hl. m. Prahy je součástí jedenácti dopravních podniků zapojených do charitativní akce Movember zaměřené na zdraví mužů. Cestujícím Movember (spojení anglických slov MOustache – knírek a noVEMBER – listopad) připomenou kníry na čelech …


iROZHLAS - spolehlivé a rychlé zprávy radiozurnal dopravni info

Nehody a dopravní situace na dálnici D1. Aktualizace mapy provozu a důležitých událostí každých 5 minut. Zdroj: JSDI-ŘSD ČR


Dopravní nehody, dopravní zpravodajství a informace radiozurnal dopravni info

Komplexní dopravní zpravodajství. Aktuální informace: uzavírky, dopravní kolony i nehody. Předhledná dopravní mapa celé ČR. Doprava na dálnicích, silnicích, hlavních tazích i ve městech.


Český rozhlas Radiožurnál (živé vysílání) radiozurnal dopravni info

Třídit podle Typ události