http://kuras2018.cz/

Prekladac jmen

průměr bakaláři

monika prostřeno

bakalari gympb

kristýna třešňáková obchodní rejstřík

rajče černý krim

puvodni rychly prachy

teorie velkeho tresku 3x04

bakaláři pelhřimov

michael schumacher aktuálně

počet zaměstnanců česká televize

Seznam Slovník

Převod měn - online převodník měn dle aktuálního kurzovního lístku vypočte hodnotu vybraného množství konkrétní měny. Měnová kalkulačka zobrazí také zpětný převod měny. Převod měn můžete provést k libovolnému historickému datu.


křestní jména - anglický překlad - slovník bab.la

Překladač vět a textů online. Překladač.net je internetová aplikace, která všem návštěvníkům umožňuje zdarma online přeložit texty či celé věty do češtiny z téměř 40 cizích jazyků /nejen z angličtiny do češtiny/, samozřejmost jsou překlady anglických a německých vět a textů i slov.


Naše řeč – K překládání osobních jmen

Ruština patří mezi nejužívanější slovanské jazyky, dříve byla zařazena na školách v České Republice jako hlavní a povinný cizí jazyk.


Převod měn - Měšec.cz

I pro tento nevšední, nicméně v poslední době velmi populární jazyk, máme řešení v podobě překladače vět.Jestliže byste si rádi přeložili své české texty do čínštiny nebo opačně, a to z čínštiny do češtiny, použijte náš čínský překladač v horní části této stránky. Máte na výběr mezi tradiční čínštinou nebo čínštinou zjednodušenou.


Česko - Japonský překladač | TRANSLATOR.EU

prekladac jmen

Příklady použití pro "jména" v anglickém jazyce. Tyto věty pochází z externích zdrojů a nemusí být správné. Společnost bab.la nenese za tento obsah žádnou odpovědnostl.


Čínský překladač vět online ZDARMA | Překladač vět online

Překladač vět, textů a webových stránek do 90+ jazyků s výslovností. Přeložený text se zobrazí zde. Pro provedení překladu vložte text do políčka překladače vlevo a použijte tlačítko „přeložit“ výše.


Česko - Japonský překladač | TRANSLATOR.EU

www.prekladac.co Překladač vět Multijazyčný překladač vět a textů do více jak 40 světových jazyků s hodnocením a vkládáním vlastních překladů.


Překladač celých vět a textů online do 66 jazyků

Vícejazyčný online slovník. Překlady z češtiny do angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny, slovenštiny a naopak.


Překladač celých vět a textů online do 66 jazyků

Překlad slov a slovíček z češtiny do angličtiny zdarma.


On-line překladové slovníky • Odkazy.Seznam.cz

prekladac jmen

česká odvozená domácká podoba českých jmen Ludomíra a Ludoslava a také německého jména Ludvík, která se později osamostatnila. Význam jména je Slavný válečník. Luke, Lucas - Lukáš Jméno pochází z latinského názvu oblasti Lukánie a označuje jejího obyvatele.


Latinský slovník online - Latinsky .cz

Překladač.cz je překladač vět a textů online, poskytuje přesné překlady mezi 60 světovými jazyky, jakými jsou anglický jazyk, německý, ruský, polský, španělský a další.


Překladač Google

Dotazy směřujte prosím přímo do fóra, uvedený email je pro technické záležitosti: info@kliknuti.cz Provozovatel této stránky neručí za texty a příspěvky zde uveřejněné, pokud jsou příspěvky v rozporu se zákony ČR, nebo k nim vlastníte autorské práva, kontaktujte nás prosím, provedeme nápravu.


prekladac.net - Překladač vět a textů online

prekladac jmen

Zvolte jazyky, se kterými má překladač pracovat. Napište nebo zkopírujte text do horního pole a klikněte na tlačítko „přeložit“. V dolním poli se okamžitě objeví požadovaný překlad, který si následně můžete označit, zkopírovat a použít pro vaše potřeby.