http://kuras2018.cz/

Maffie ceska televize

prani k narozeninam s pejskem

čt déčko adresa

bakalari duchcov

katastr nemovitostí sezimovo ústí

úřad práce kroměříž volná pracovní místa

vlakové jízdní řády idos

albert bohumin letak

výměna manželek 27.5 online

český rozhlas knížky plus

české dráhy plakát

Trailer k filmu Marie Terezie - YouTube

Fokus Václava Moravce. Čemu a komu věřit? Jakou cenu má pravda a čím se za ni platí? Kdy a která pravda vítězí?


Česká televize - YouTube maffie ceska televize

Regionální zprávy, zpravodajství z vašeho kraje - iDNES.cz


Regionální zprávy, zpravodajství z vašeho kraje – iDNES.cz

v odbojovém spolku Maffie během první světové války. Příběh naprostých amatérů, kteří se pustili do nebezpečné zpravodajské činnosti a kupodivu v ní byli velmi úspěšní. Nakonec jsem se rozhodl zpracovat ve zhuštěné formě celou dobrodružnou a neprávem opomíjenou historii Maffie,“ popisuje režisér David Sís.


TV program – programy více než 100 televizních stanic

Internetové hřiště České televize pro malé i velké děti.


ČT oslaví stoleté výročí republiky desítkami pořadů

Amerika ve válce 1917–1918. Do Francie dorazily v posledních dvou letech 1. světové války 2 miliony amerických vojáků.


Dům kouzel — Videa — Déčko — Česká televize

Ke stému výročí vzniku Československa připravila Česká televize film o událostech a osobnostech, které přímo souvisely s vyhlášením samostatného státu. Dramatický příběh, nazvaný podle jednoho z „mužů 28. října“ Rašín, do podoby scénáře televizního filmu převedl režisér Jiří Svoboda.


Rašín — Česká televize maffie ceska televize

kubilov. Česká televize k výročí stého založení samostatného československého státu připravila bohatý program. Jedním z původních pořadů, bohužel v tom množství dalších trochu pozapomenutým, jsou Maffiáni, tedy příběh tajné organizace domácího odboje během první světové války s názvem Maffie.


ŘÍJEN 1918

Hašek: Děsí mě, že spousta lidí zapomněla na to, jak zoufalý režim tehdy skončil. Nikdy se nepovažoval za hrdinu ani revolucionáře, ale v kritických dnech v listopadu 1989 byl hlavním protagonistou z řad fotbalistů, kteří vystoupili na podporu studentů a stávkujících.


Recenze dvojdílného filmu Rašín režiséra Jiřího Svobody

Česká televize oslaví sto let existence samostatného státu desítkami nových tematických pořadů. V průběhu října a listopadu nabídne ve vysílání premiéry výpravných historických filmů, dokumentů, zpravodajské speciály, tematické pořady pro děti, divadelní hru i koncerty.


TV program: 24. 8. 2018 — Česká televize maffie ceska televize

Doražte na jednu z našich událostí StarDance do Ostravy, Brna, či Hradce Králové a zúčastněte se tak naprosto originálního flashmobu.


Maffiáni — Česká televize

Ve velmi mladém věku se stal prvním ředitelem opery Národního divadla v Bělehradě. Možná i tato skutečnost, vedle nedostatku archivního materiálu, vedla tvůrce dokumentu srbské televize k volbě neobvyklé formy, kde převažují hrané prvky s výrazným využitím dětí.


Téma Maggie Smith — ČT24 — Česká televize

Sledujte ČT on-line. Zpravodajství, publicistika, sport, počasí, pořady od A do Z. Programy ČT1, ČT2, ČT24, ČT sport a videoarchiv iVysílání. Česká