http://kuras2018.cz/

Katastr nemovitostí fotomapa

české amateři

přání k narozeninám text 75

datová schránka české průmyslové zdravotní pojišťovny

leták/albert

monster rajce

co se děje s uložto

česká průmyslová pojišťovna trinec

leták lidl od 20.11.2019

nokia 3310 bazos

baby born vana dracik

ITC - light

iKatastr cz – katastrální mapa online i v mobilu. Vyhledávání v mapě podle adresy. Po kliknutí na nalezené místo se zobrazí informace z katastru nemovitostí. Aplikaci je možné zdarma stáhnout ve verzi pro mobilní zařízení.


Katastr nemovitostí 2.0 - mapové nahlížení a katastrální mapa

Katastr nemovitostí Katastr nemovitostí (bílá) Hranice parcel podle kvality Podrobné body podle kódů kvality Čísla popisná budov Čísla parcel Pozemkový katastr Pozemkový katastr (bílá) Přehledky Polohová bodová pole Věcná břemena linie


Nahlížení do katastru nemovitostí | Nahlížení do katastru

Bohužel není fotomapa příliš podrobná. Pro vyhledání informací o parcele postačí na danou parcelu kliknout. V mžiku se zobrazí informace o parcele včetně vlastníků. Nahlížení do katastru nemovitostí ČÚZK. Katastr nemovitostí 2.0. Webové stránky nabízí pouze nahlédnutí do katastrální mapy.


iKatastr cz – katastrální mapa online i v mobilu

Ortofoto ČR slouží jako podkladová vrstva v rámci všech služeb pro přístup k datům katastru nemovitostí (Nahlížení do KN, DP, WS DP, WMS KN). Ortofoto ČR je poskytováno ve formě souborových dat, informace o tomto produktu naleznete v pravém menu na této stránce.


ČÚZK: Geoportál

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


gplus | Nabídka služeb

Nahlížení do katastru nemovitostí. Aplikace umožňuje získávat některé vybrané údaje týkající se vlastnictví parcel, staveb, jednotek (bytů nebo nebytových prostor)) a práv stavby, evidovaných v katastru nemovitostí a dále informace o stavu řízení založených na katastrálním pracovišti pro účely zápisu vlastnických a jiných práv oprávněných subjektů k


Katastr nemovitostí Slavičín

Upozorňujeme, že internetová katastrálna mapa slúži len na infromačné účely, úradne potvrdenú snímku katastrálnej mapy si môžete vyžiadať na príslušnej (podľa okresu) správe katastra.. Katasterportál umožňuje okrem prehliadania katastrálnej mapy zobrazovať aj informácie o vlastníkoch a nehnuteľnostiach.


AKTUÁLNÍ ORTOFOTOMAPA ČR – JE TADY! | TopGis, s.r.o.

Katastr nemovitostí. POSKYTOVÁNÍ ÚDAJŮ Z KN Nahlížení do KN, Dálkový přístup, Výpisy z KN, Katastrální mapy, Služba sledování změn, Číselníky ISKN/ISÚI, Statistiky, Výměnný formát. ZÁPISY DO KN Zápis vlastnických a jiných věcných práv k nemovitostem, změny údajů apod.


iKatastr: mapa a informace z KN

Katastr nemovitostí – katastrální mapa. Katastrální mapa ČÚZK. Katastrální mapa ČÚZK. Mapy Cenia – fotomapa současná, historická 1953, katastrální. Seznam – základní. Seznam – turistická. Seznam – fotomapa.


ITC - geoportal.cuzk.cz

Mapa, fotomapa, čísla popisné, katastr nemovitostí, názvy lokalit a mnoho jiných užitečných informací najdete na GEOPORTALU. Panoramatická mapa obce Detailní mapu najdete zde: Panoramatická mapa Obce Podolí – v levém horním rohu nutno kliknout na ikonu oka s popisem PANORAMA a pak kliknout na červenou linku v místě, kde


gplus | Nabídka služeb

Katastr nemovitostí České republiky (KN), zřízený novou právní úpravou, integruje do jediného instrumentu funkci bývalé pozemkové knihy i bývalého pozemkového katastru. Státní správu KN vykonávají zákonem zřízené katastrální úřady. Částečně byl obnoven intabulační princip, a …


Nové Město pod Smrkem - Mapy města a okolí

ITC - light


Katastrálna mapa - Kataster Nehnuteľností .sk

katastr nemovitostí fotomapa ÚSTŘEDNÍ ARCHIV ZEMĚMĚŘICTVÍ A KATASTRU (ÚAZK) Další aplikace. Další archiválie