http://kuras2018.cz/

český rozhlas mše svatá

dopravni info vlaky

akualni zpravy

přání k narozeninám dominikovi

billa leták 20.11

kurz eura poštovní spořitelna

překladač vibes

lovecraft knihy dobrovský

prostřeno nadávky

zasnoubení snář

sims 3 celoživotní štěstí cheat

Farníci na Velharticku a - plzen.rozhlas.cz

Vázání adventních věnců. Kulturní akce Milé ženy a dívky, přijďte si společně s námi uvázat adventní věnec dle svého vlastního návrhu, vypít horkou čokoládu, kávu, nebo bylinkový čaj a zavzpomínat si na Vaše nejkrásnější Vánoce i to, jak jste prožívali v dětství Advent.


Sezemická pouť nabídne kolotoče i duchovní program | Pardubice

Českobudějovické biskupství kněze odvolalo prakticky ze dne na den. Mezi lidmi se sice začaly šířit různé dohady, farníci se ale ze svého kněze postavili. Teď je kostel zavřený a na dveřích visí jen rozpis bohoslužeb. Konkrétně ve Velharticích se střídá ob týden bohoslužba slova a mše svatá.


Přímé přenosy bohoslužeb od 15. do 21. května 2017 - Církev.cz

Program Českého rozhlasu Jak nás naladíte Český rozhlas Zprávy Stanice Newslettery Vše na webu A-Z


Vojtěch Dyk a jeho osudová Bernsteinova Mše | Radiožurnál

Český rozhlas odvysílá od 9.00 přenos nedělní bohoslužby z baziliky Nanebevzetí Panny Marie na Svaté Hoře u Příbrami. Televize Noe. pondělí 15. května, 12.05: mše svatá z kaple Telepace. středa 17. května, 12.05: mše svatá z kaple Telepace. pátek 19. května, 12.05: mše svatá z kaple Telepace


Před 200 lety v Oberndorfu poprvé zazněla skladba Tichá

25. výročí mše svaté „Za oběti totalitních režimů.“ » « Tip na vánoční dárky. Český rozhlas vysílá mši svatou z Břevnova. Publikováno 13.12.2014 | Autor: Václav Snětina. Mše svatá 3. neděle adventní 14. 12. 2014 v 9.00 bude přenášena Dvojkou Českého rozhlasu z naší baziliky. Rubriky:


Bohoslužby | Náboženství - rozhlas.cz

Poutní mše svatá na Vavřinečku. Římskokatolická farnost Domažlice srdečně zve na slavnou poutní mši svatou u příležitosti 80. výročí památné Svatovavřinecké pouti roku 1939. Hlavní celebrantem bude arcibiskup pražský a primas český, kardinál Dominik Duka, …


Český rozhlas vysílá mši svatou z Břevnova | Farnost sv

Když se řekne pouť, většina lidí si představí kolotoče, hlasitou hudbu, barevné balóny a cukrovou vatu. Nic z toho nebude na Sezemické pouti chybět. Doprovodný program nabídne navíc soutěže, muziku a pořádnou porci zábavy. Neméně významná bude také duchovní část Sezemické pouti.


Hledání (Český rozhlas)

Poslech rádia online a podcasty. V nejrozsáhlejším archivu audií u nás vám nabízíme statisíce pořadů a dalších zvukových záznamů zdarma k poslechu a mnohé i ke stažení.


Sezemická pouť nabídne kolotoče i duchovní program | Pardubice

„Každá mše svatá je za někoho obětována, ale tento projekt Ježíškova vnoučata je jedinečný už třeba tím počtem lidí, kteří jsou do něho zapojeni,“ podotkl farář Ondřej Pávek. Český rozhlas se zaměřil na problematiku stáří a stárnutí populace.


iRadio - Hledání (Český rozhlas)

Český rozhlas odvysílá nedělní bohoslužbu z katedrály Svatého Ducha v Hradci Králové. Od 9.00 ji zde bude sloužit Mons. František Hladký a přímý přenos si lze pustit na stanici ČRo Vltava. 18.00: mše svatá z kostela Panny Marie Sněžné v Praze. pátek 29. června, 17.30: mše svatá z …


Český rozhlas (archiv - Ve světě vzrůstá pronásledování

Přehrávač stanice Český rozhlas () 17.12.2017 19:45. Putovní výstava Masaryk a Svatá země. Židovské muzeum pořádá tvořivé dílny pro děti. 150 let od vydání tzv.…