http://kuras2018.cz/

český hydrometeorologický ústav počasí-radar

krajský úřad olomouckého kraje datová schránka

penny letak)

kaufland akční leták podbaba

volby 2019 česká televize

česká pošta hledání zásilek

česká podnikatelská pojišťovna říčany

tesco letak 9.8.2019

zástávkové jízdní řády

tapety slunečnice

tesco litovel leták

Počasí v Český hydrometeorologický ústav Praha - Libuš
Tropické teploty se v sobotu vrátí do Česka. Na jihu Moravy meteorologové očekávají až 33 stupňů Celsia a v souvislosti s tím doporučují, ať lidé omezí fyzickou aktivitu. Zároveň varují, že v odpoledních hodinách mohou přijít bouřky, ojediněle velmi silné s krupobitím. Na zbytku území je očekáváno polojasno a teploty kolem 25 stupňů Celsia, informuje Český

Počasí | Česko sežehne až 33 °C. Na východ se ženou silné
český hydrometeorologický ústav počasí-radar Počasí pro Český hydrometeorologický ústav Praha - Libuš. +19 °C. Vítr 11 km/h

ČHMÚ vydal vlastní aplikace na počasí. Jsou prý
V Česku provozuje meteoradar Český hydrometeorologický ústav. Umístěné jsou na našem území dva meteoradary. První se nachází na vrcholu Praha v Brdech a druhý na vrcholu Skalky u Protivanova na Drahanské vrchovině.

Radarové snímky - nápověda | In-počasí
český hydrometeorologický ústav počasí-radar ©Český hydrometeorologický ústav. Správce serveru : Systém využívá informace z Odborných pokynů ČHMÚ pro hlásnou povodňovou službu a aktuální data z měřících stanic ČHMÚ, Povodí s.p., hl. města Prahy (HMP) a dalších partnerských organizací. Veškerá uváděná data jsou bez právní záruky.

Javorné Weather Advisories - Weather Warnings & Watches
Radarové snímky znázorňují místa, na kterých se vyskytují srážky. Na území České republiky se nacházejí dva radary na vrcholech Praha v Brdech a Skalky u Protivanova na Drahanské vrchovině.

Blatná - Přesná předpověď počasí
V sobotu večer a v noci na neděli mohou Čechy zasáhnout silné bouřky s nárazy větru až 70 kilometrů za hodinu a kroupami. Může při nich napršet kolem 30 litrů vody na metr čtvereční. Odpoledne teploty v Praze, na sever od metropole a na jižní Moravě překročí tropických 31 stupňů Celsia. Výstrahu vydal Český hydrometeorologický ústav.

Srážky na území ČR
Český hydrometeorologický ústav včera vydal první oficiální aplikaci. A hned také druhou. Pokud máte Android, stahujte ČHMÚ (Play Store) a ČHMÚ+ (Play Store). Plusko v názvu neznamená, že jde o placenou verzi, ale variantu pro experty. Obě aplikace jsou zdarma a bez reklamy. V následujících měsících vyjdou také pro iOS.

Portál ČHMÚ : Aktuální situace : Aktuální stav počasí
(c) 2010-2011 ČHMÚ | radar@chmi.cz | uvedené dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

Počasí | Večer do Čech vtrhnou bouřky s krupobitím
Předpověď počasí ve Vašem městě hodinu po hodině. Aktuální a předpověď počasí pro město Blatná hodinu po hodině. Teploty, srážky, východ a západ Slunce.

Počasí radar | Počasícz.cz
V Česku provozuje meteoradar Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) a zveřejňuje je na stránkách chmi.cz. Umístěné jsou na našem území dva meteoradary. První se nachází na vrcholu Praha v Brdech a druhý na vrcholu Skalky u Protivanova na Drahanské vrchovině.

Praha - Přesná předpověď počasí
Tohtoročné „babie leto“, ktoré sa v našich klimatických pomeroch zvykne prejavovať veľmi teplým, málo veterným a suchým počasím, tento rok prekvapilo svojim nie celkom štandardným priebehom, a predovšetkým, v niektorých dňoch tohto a minulého týždňa, aj mimoriadne až extrémne vysokou maximálnou a minimálnou dennou teplotou vzduchu.

Meteoradar - online radar vývoje počasí a bouřky Slunecno.cz
Aktuální radarová data z České radarové sítě CZRAD - www.chmi.cz