http://kuras2018.cz/

české dráhy slevy jízdného

slunečnice dwg

prekladac textu pisnicek

datová schránka čpp

ceska televize formule 1

dpmdas jizdni rady

reality české dráhy

ceska sporitelna orlova

jízdní řády veolia teplice

jízdní řády autobusy plzen

předpověď počasí bojnice

Schváleno: Vládou prošly tříčtvrtinové slevy z jízdného
české dráhy ceník jízdného - abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíbenějších článků k tématu české dráhy ceník jízdného, které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa.

Zvláštní jízdné pro cestující ve - České dráhy
české dráhy slevy jízdného
Zdražení jízdného by pro České dráhy nebylo dobrou vizitkou. Kvalita služeb se lepší jen pomalu a tak by zvýšení cen nebylo zcela na místě. Jen pro pořádek, dráhy jízdné už několik let nezdražují. Naopak hledají úspory ve svém aparátu, ve kterém není problém uspořit i několik stovek milionů korun ročně.

Sleva jízdného pro studenty a seniory - iDNES.cz
České dráhy mění jízdní řád, cestujícím nabízejí nové slevy PRAHA (MEDIAFAX) - Nová varianta zákaznické slevy ve výši 50 procent, posílení víkendových spojů na trase Praha-Olomouc-Ostrava či zeštíhlení zahraničních spojů přináší nový jízdní řád Českých drah (ČD), který začíná platit od …

Slevy pro studenty a seniory se mění. České dráhy musí
Cestování vlakem za zážitky má mnoho výhod. Inspirujte se u nás, nebo si rovnou stáhněte do mobilu zdarma aplikaci Vlakem na výlet.

Využití slev ČD - slevycd.venku.cz
Slevy na vlak 2019: České dráhy, Regiojet, akční jízdenky… Ušetřit při cestách vlakem lze několika způsoby – většinou je třeba rezervovat jízdenku přes internet a cestovat mezi většími městy.

České dráhy mění jízdní řád, cestujícím nabízejí nové slevy
Spojení a jízdenka

Cestujte nově se slevou 75 % ve všech vlacích ČD! | České
České dráhy nabídnou důchodcům nové slevy. 23.12.2011 - 14:30. Podle Výměru ministerstva financí č. 01/2012 končí od ledna státem garantované důchodcovské slevy ve vlacích. České dráhy se proto rozhodly, že důchodcům nabídnou vlastní, které dopad této změny na jejich peněženky zmírní.

Typy jízdenek | České dráhy
Schváleno: Vládou prošly tříčtvrtinové slevy z jízdného pro mládež a seniory. Slevy by měly začít platit od června, budou se týkat linkových autobusů a vlaků. Podepsáno na deset let. České dráhy pro jižní Čechy koupí vlaky za 1,8 miliardy korun. 15 milionů denně. Stát zveřejnil, kolik projezdí za slevy

75% sleva na jízdné pro seniory: Kdy platí a jak ji uplatnit?
České dráhy dosud počítaly slevu pro studenty a seniory z plného jízdného. Nebraly tedy v potaz akční jízdenky. Za trasu z Prahy do Ostravy zaplatil student či senior 120 korun, dalších 360 korun měl ČD doplatit stát. Podle kilometrového tarifu totiž jedna taková cesta stojí 480 korun.

Seniorům už u Českých drah občanka na slevu nestačí
Od 1. září platí nové slevy na jízdenky pro studenty a seniory. Představují největší změnu pravidel ve veřejné dopravě. Přinášíme odpovědi na nejčastější otázky, kde všude slevy platí, jak budou lidé nárok prokazovat a kdo všechno může 75procentní slevy využívat.

České dráhy, a. s. | České dráhy nabídnou důchodcům nové slevy
České dráhy chtějí motivovat veškeré cestující tím, že za použití alternativních kanálů nevyžadující obsluhu jejich zaměstnancem nabídnou slevy. Bonusy ve výši 3 % se vztahují na nákupu jízdenek v automatech na nádraží, prostřednictvím internetové aplikace a nákupu přes telefon.

Úvodní stránka | České dráhy
Slevy z obyčejného jízdného budou platit pouze ve 2. třídě, jízdného v 1. třídě se vládní nařízení netýká. Cestující, který bude chtít využít 1. třídu bude muset zaplatit plné jízdné, resp. doplatit celou cenu do 1. třídy. (žákovský průkaz ověřují na počkání i České dráhy).

České dráhy & ceník jízdného | Vlaky, autobusy, letenky
české dráhy slevy jízdného
Nová generace jízdenek Flexi jízdenka. S tou vám vlak neujede. Stačí zvolit datum a do půlnoci můžete odjet kterýmkoliv vlakem. U jízdenek z e-shopu si zvolíte čas odjezdu.

Spojení a jízdenka | České dráhy
Slevy na vlak 2019: České dráhy, Regiojet, akční jízdenky… Ušetřit při cestách vlakem lze několika způsoby – většinou je třeba rezervovat jízdenku přes internet a cestovat mezi většími městy.

České dráhy mění jízdní řád, cestujícím nabízejí nové slevy
české dráhy slevy jízdného
Jízdenky se slevou 75 % z obyčejného a zpátečního jízdného ve 2. třídě budou v prodeji od 1. 9. 2018. Cestující ve věku 6–18 let a studenti ve věku 18–26 let si mohou zakoupit i traťové jízdenky pro pravidelné dojíždění na zvolené trati se slevou 75 %. Nové slevy mění pravidla i …