http://kuras2018.cz/

Ceske drahy jidelni vuz

komik a jeho svět česká televize

gsh bakalari

slunecnice na podzim

velikonoční vtipné obrázky

eroticke obrázky

česká pošta práce brno

jízdní řády písek

počasí košice

předpověď počasí hochkar

kovaná slunečnice

A bright future for Ceské dráhy - Global Railway Review

VUZ, a.s. has taken important steps to become a respected entity in Central Europe which would be authorised for all structural subsystems. âD - Telematika a.s. (âD-T) is a strong and stable company which offers a wide range of telecommunication and IT services with contractually-guaranteed


Annual report 2008 České dráhy group

České dráhy sice zavedly od začátku října možnost konzumace jídla pro cestující 2. třídy nedaleko bistrovozu, nová úprava ale budí rozpaky.


České dráhy, a. s. | Základní kontakty

ceske drahy jidelni vuz

Naše služby Nahlédněte pod pokličku našich vlaků. Pobyt v jídelním voze je příjemnou stránkou Vašeho cestování. Můžeme Vám nabídnout pestrý výběr jídel především české kuchyně – nabídka se liší podle jednotlivých destinací.


Annual Report of the âESKÉ DRÁHY GROUP for the Year

VUZ, a.s. has taken important steps to become a respected entity in Central Europe which would be authorised for all structural subsystems. âD - Telematika a.s. (âD-T) is a strong and stable company which offers a wide range of telecommunication and IT …


České dráhy: Naše jídelní vozy nejsou bagetárny | Blesk.cz

Servis na palubách jídelních a bistro vozů (EC, Ex, IC). Celou nabídku si můžete prohlédnout po výběru konkrétního spoje zde.Nad její rámec ještě nabízíme cenové zvýhodněná menu, pravidelně obměňované sezónní speciality, minutkovou kuchyni a na vybraných spojích také čepované pivo nebo menu pro skupiny.


ČD RESTAURANT - jídelní vozy

V roce 2014 České dráhy oznámily plány na modernizaci tří vozů Ampz 143, devíti vozů Ampz 146, 15 vozů Bmz 241, 21 vozů Bmz 245 a desíti vozů WRmz 815 s opcí na modernizaci zbylých osmi vozů Ampz 146.Modernizace se týká převážně přečalounění sedaček, dosazení koberců, a to včetně vozů druhé třídy, revitalizaci WC, menší úpravy klimatizace, dosazení


ČD RESTAURANT - jídelní vozy

Technické informace. Jsou to neklimatizované jídelní vozy typu UIC-Y o délce 24 500 mm. Vozy mají podvozky Görlitz VK vybavené špalíkovými brzdami. Nejvyšší povolená rychlost vozů z intervalu 50 54 88-41 je 140 km/h, upravené vozy z intervalu 50 54 88-80 mohou jezdit až 160km/h rychlostí.


jídelní vůz – Zdopravy.cz

České dráhy sice zavedly od začátku října možnost konzumace jídla pro cestující 2. třídy nedaleko bistrovozu, nová úprava ale budí rozpaky.


bistrovozy české dráhy vagon jídelní vůz - Aktuálně.cz

ceske drahy jidelni vuz

Největší český dopravce s více než 175letou tradicí. České dráhy, a.s. Nábřeží Ludvíka Svobody 1222 110 15 Praha 1 Tel.: +420 972 111 111


České dráhy, a. s. | Základní kontakty

ceske drahy jidelni vuz

Společným názvem „Slovácký expres“ jsou pojmenovány rychlíky (R) na lince R18 Praha – Přerov – Luhačovice, které cestou zastavují například v Pardubicích, České Třebové, Olomouci, Otrokovicích, Staré Městě u Uherského Hradiště či Uherském Hradišti.