http://kuras2018.cz/

Ceske drahy deti

lehké obrázky

české dráhy rating

asekol obchodni rejstrik

ceska televize udalosti

katastrální území praha mapa

ulož to girl online

česká pošta propouští

leták kaufland od 15.6.2019

rozbzuč déčko hry

erotické povídky sex ve čtyřech

Slevy na vlak 2019 → České dráhy, Regiojet, akční jízdenky
ceske drahy deti Tiskové zprávy Den dětí v Braníku nabídne jízdy historickými vlaky do Vraného nad Vltavou i do depa Kačerov. 30.5.2017 - 14:26. Na tuto sobotu 3. června připravily České dráhy ve spolupráci s ROPIDem, SŽDC a dalšími partnery Dětský den na nádraží Praha-Braník.


Jízdenka na léto | České dráhy
1 Traťové jízdenky pro pravidelné cesty mezi dvěma stanicemi. Při pravidelném dojíždění vlakem Českých drah do zaměstnání či do školy je vhodné zakoupení traťové jízdenky. Ta je platná také o víkendech a opravňuje majitele k neomezenému počtu jízd i na části trati.


České dráhy, a. s. | Děti do 15 let cestují se slevou
ceske drahy deti Děti do 15 let cestují se slevou, nezapomeňte ale na průkaz na slevu. 25.6.2012 - 10:12. Děti od 6 do 15 let cestují vlakem se slevou 50 % z obyčejného jízdného. Děti ve věku 10 až 15 let však musí předložit podle Cenového výměru MF ČR průkaz, který opravňuje získat tuto slevu.


Elfíkův web :: České dráhy
Podmínky Jízdenky na léto. S Jízdenkou na léto může jeden cestující cestovat 7 nebo 14 dnů ve 2. třídě všech kategorií vlaků Českých drah.


Pendolino | České dráhy
Do jakého věku mohou děti cestovat vlakem zdarma? Kde na vašich webových stránkách je informace o pracovních nabídkách v Českých drahách? České dráhy kontakt stále aktuální? Platí sleva na cestu do Budapešti pouze u některých vlaků? Položte své dotazy na horké lince Českých drah: +420 221 111 122.


České dráhy, a. s. | České dráhy chystají do vlaků dětské kino
Při cestování s malými dětmi do šesti let věku můžete narazit na řadu překážek a omezení. Pokud si myslíte, že cestují vždy a všude zdarma, jste na omylu. Různá města i dopravci mají různě nastavené podmínky i tarify přepravy malých předškoláků.


České dráhy, a. s. | Cestu vlakem zkrátí dětem mašinka Ella
ceske drahy deti Pro děti. Děti mají rády vlaky a my rádi vozíme děti. Máme pro ně zvýhodněné jízdenky pro cesty do školy i na výlet. Zobrazit nabídku. Pro juniory. Vlakem do školy, na výlet i do práce! Zvýhodněné jízdenky pro mladé do 26 let pro jakoukoliv cestu.


Typy jízdenek | České dráhy
České dráhy vypraví v neděli 2. prosince historický vlak v čele s parní lokomotivou „Rosnička“. Během jízdy se děti i dospělí mohou těšit na mikulášskou nadílku. Z hanácké metropole vyrazí mikulášský parní vlak do Uničova a Senice na Hané.


Vlakem zdarma. Slovenská novinka platí i pro české
Ten také upozorňuje, že v některých z těchto spojů jsou vyhrazená místa pro cestující s dětmi do 10 let v modernizovaných multifunkčních vozech (řada Bbdgmee), kde mají cestující k dispozici i větší rozkládací stoly. Ty lze využít při různých stolních hrách nebo kreslení, kterým si mohou děti krátit cestování.