http://kuras2018.cz/

Byty české dráhy

zprávy z moravy

prázdniny v římě uložto

úřad práce pro prahu 1

indie zprávy

jak poznat zkažené rajče

čtk tiskové zprávy

překladač moje máma

billa leták leden

převody jednotek n mm2 na mpa

obrazky 2048x1152

České dráhy se zbaví bytů. Vydělají skoro miliardu | Peníze.cz
Nabídka nových bytů k prodeji v bytovém domu Jírovcova, který je umístěný v centru města České Budějovice. Vybrané byty za akční nabídky !!

České dráhy, a. s. | Nemovitosti ČD
České dráhy se zbavují bývalé výpravní budovy železniční stanice v Děčíně. V budově je zavedená elektřina, plyn i voda. Celkově je však objekt ve velice špatném stavu. Budova má 4422 m2 a pozemek 6434 m2. Případný zájemce musí sáhnout hluboko do kapsy. Dráhy totiž celý objekt prodávají za 27 milionů korun.

Pořiďte si dům nebo byt za hubičku! Dráhy se zbavují
České dráhy začaly nejrychleji v historii rozprodávat své nemovitosti. Firmě má výprodej nepotřebných domů či bytů přinést nejen hotovost, ale současně ji zbavit starostí s údržbou. Prodeje se dotknou i současných a bývalých zaměstnanců drah. Dráhy jim nabídnou zhruba 1 200 bytů, které jsou ve 470 malých bytových domech.

České dráhy se zbavují bytů a domů, chtějí ušetřit za byty české dráhy
České dráhy spustily svůj speciální realitní web. Má pomoci s rozprodejem majetku, který podnik nepotřebuje. K dispozici jsou jak klasické nemovitosti, tak perličky, které ocení milovníci železnic. ale i klasické byty či rodinné domy.

České dráhy se zbaví bytů. Vydělají skoro miliardu
ČESKÉ DRÁHY, a.s. ČESKÉ DRÁHY, a.s., nabízejí k prodeji i k pronájmu nemovitosti, které se nacházejí ve vlastnictví ČD, a.s. Významnou součásti nabídky je také pronájem bytů ve výpravních budovách železničních stanic i v bytových domech, příp. rodinných domech.Reality ČD se nacházejí na území všech krajů České republiky.

České dráhy – Seznam.cz
Byt 3+1 96 m² k prodeji U Pražské dráhy, Plzeň - Doubravka; 2 890 000 Kč (včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu), lodžie, výtah, …

České dráhy, a.s. | ČD | Pronájem a prodej nemovitostí byty české dráhy
Seidelovský vlak opět vyráží za historickými pohledy na Vyšebrodsko 8.11.2019 / V sobotu 9. listopadu vypraví České dráhy ve spolupráci se světoznámým Museem Fotoateliér Seidel tradiční Seidelovský vlak po stopách historie s odborným výkladem o technických, historických a přírodních zajímavostech Vyšebrodska.

Dráhy prodávají vily, nádraží i byty už i na internetu byty české dráhy
České dráhy jsou vlastníkem rozsáhlého portfolia nemovitostí na území všech krajů České republiky. Vytisknout stránku Poslat známému. Podnikání s nemovitým majetkem se v Českých drahách realizuje na 2 úrovních - pronájem nemovitého majetku a prodej zbytného majetku.

Úvodní stránka | České dráhy
Thinking about where to go? The best way to go on an excursion is by train. Select a destination and travel there aboard our train.

Prodej bytů, obec Chýně
České dráhy hospodařily v letošním prvním pololetí se ziskem 21 milionů korun, což je oproti loňsku zlepšení o 78 milionů. ČD jsou vlastněny státem, který spolu s …

PORTÁLDRAŽEB.cz byty české dráhy
Výpravní budova stanice byla postavena v roce 1926 ve funkcionalistickém slohu podle projektu architekta Vojtěcha Krcha.Jedná se o první skutečně funkcionalistickou stavbu na českých železnicích, která byla dlouho považována za nejhezčí nádražní budovu v Československu. Soubor nádražních budov je od prosince 2010 chráněn jako kulturní památka České republiky.

České dráhy dají na trh další tisíce nemovitostí | E15.cz
České dráhy zahajují zřejmě poslední vlnu výprodeje nepotřebných realit. Nejnovější seznam majetku určeného k prodeji čítá 3700 stavení a dvacet milionů metrů čtverečních pozemků. Soupis je přitom už očištěn od nádražních budov, které vbrzku převezme Správa železniční dopravní cesty. Dráhy prodávají majetek několik let, nyní ale změní strategii.